Milí klienti, s velkou lítostí Vám oznamuji, že studio 3.12.2020 neotevře. Doufala jsem, že vláda dá za pravdu České komoře fitness a České unii sportu a zruší nařízení cvičení v rouškách. Bohužel se tak nestalo. Cvičení jógy s rouškou ztrácí smysl. Přesto, že každý den uzavření studia je pro mě velmi problematický, nechci Vám nabízet službu, která nebude v kvalitě na kterou jste u mě zvyklí a hraničí až s újmou na zdraví. Zavedení roušek pro cvičení uvnitř je ve skutečnosti NEotevřením sektoru fitness jak potvrdil ve svém vyjádření  ministr zdravotnictví Blatný. Přes všechny problémy stále věřím, že s Vaší pomocí udržím studio dále v chodu. Jakmile to situace umožní budu Vás informovat o otevření. Děkuji všem za pochopení a podporu. Namasté, Vaše Linda.    

Ceník lekcí jógy

  cena platnost    
JEDNORÁZOVÝ VSTUP 180 Kč      
PERMANENTKA 4 VSTUPY 600 Kč 1 měsíc    
PERMANENTKA 8 VSTUPŮ 1 100 Kč 1 měsíc    
PERMANENTKA 10 VSTUPŮ 1 400 Kč 2 měsíce    

 INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

 850 Kč      
LEKCE  - DVA KLIENTI
 600 Kč/os.      

       

       

Na každou lekci je nutné se objednat.

Rezervace je možná na 14 dní dopředu:

Zrušení rezervace je možné přes email, nebo SMS nejpozději 24 hodin před začátkem lekce.
Pokud rezervaci včas nezrušíte, hodina bez náhrady propadá a bude Vám naúčtováno 180.- Kč při příští návštěvě. Na úhradu nevyužitých rezervací se nevztahuje permanentka. Objednat se můžete nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce. Minimální počet klientů na hodině jsou tři. Pokud by se hodina nenaplnila budete včas informováni.
Platby ve studiu jsou možné pouze hotově.
Doba trvání lekce je 60 minut.
Permanentky jsou nepřenosné.
Hodiny označené Z jsou vhodné pro začátečníky

Pokud byste v rozvrhu nenašli vhodnou hodinu, neváhejte mě kontaktovat.
Nabízím možnost individuálních lekcí, dále lekce pro kolektiv Vámi zvolený (kamarádky, kolektiv ze zaměstnání atp.)© 2015 Linda Paulátová    |   +420 731 648 925   |   linda@jogastudioliberec.cz