Milí klienti,

více než rok jsem bojovala o udržení studia v této velmi náročné době.

I díky Vám jsem vydržela tak dlouho.

Velmi mě to mrzí, ale situace je nyní pro mě již neúnosná.

Studio k 31.3.2021 uzavírám.

Všem Vám děkuji za obohacujících a krásných 5 let intenzivního jógového života.

Přeji Vám hlavně pevné zdraví a ať se Vám dobře daří.

Budete mi chybět.

Vaše Linda

 

Podrobné informace ohledně permanentek a neprochozeného kursu powerjógy najdete zde.

Informace o víkendovém kursu v Jizerkách zde.

 

Všem Vám upřímně děkuji za projevenou podporu, moc si jí vážím.

Linda

Linda Paulátová - instruktorka jógy

Józe se aktivně věnuji od roku 2006.
Od roku 2013 jako instruktorka.

A jak mně jóga vstoupila do života?

 

Na náhodu nevěřím, věřím tomu, že vše přichází z nějakého důvodu a v pravou chvíli.

U mě to bylo v době první mateřské. Objevila jsem hodiny powerjógy. Neměla jsem ponětí o čem vlastně taková powerjóga je, ale hodiny mi časově vyhovovaly k mým povinnostem a tak bylo rozhodnuto.

Již první hodina mě uchvátila a já začala docházet pravidelně. Byla to makačka, cítila jsem snad každičký sval na těle a to mě moc bavilo. Po lekcích jsem se cítila báječně, jak fyzicky tak i psychicky. Přestala mě bolet záda, cítila jsem, jak se zpevňuje, tvaruje a také zeštíhluje celé mé tělo a ke všem těmto benefitům mě úplně nadchla relaxace, chvíle při které jsem se učila vypnout od dění kolem sebe, zastavit se, ztišit se a chvíli jen tak být a věci kolem nechat volně plynout.

Vše šlo najednou tak nějak lépe. Více energie, sil, vyrovnanost, vitalita, pozitivní vnímání.

Cítila jsem, že mě jóga nabízí velmi mnoho a díky ní jsem šťastnější.

Od té chvíle mě powerjóga provází na mé cestě životem, stala se mojí součástí a já jsem za to moc vděčná.

V roce 2013 jsem začala mít více času pro sebe, děti pomalu vyrostly a já začala přemýšlet jak dále naložit se svým životem. Ke své původní profesi zdravotní sestry jsem se vrátit nechtěla. A popravdě ani nevím, kde jsem vzala tolik odvahy a odhodlání k tomu zvolit jinou cestu a jít za hlasem svého srdce. Něco mi říkalo, že je ten pravý čas začít žít svůj sen. A tak jsem se vydala směrem co mě naplňuje a těší. A to je jóga.

A i přesto, že nepatřím mezi jogínky – hadí ženy a po 2 dětech už mé tělo mělo řadu omezení, odhodlala jsem se pro absolvování instruktorského kursu u Václava Krejčíka v Powerjóga Akademy. Půlroční studování pozic do hloubky, zároveň filozofie jógy, historie, praxe. Oprášila jsem vědomosti z anatomie, fyziologie, výživy a zdárně a úspěšně složila zkoušky. Jóga se mi dostala pod kůži ještě hlouběji, intenzivněji, patří neodmyslitelně do každého mého dne. A už to zdaleka nejsou jen pozice na podložce, ale pokouším se řídit jógovými pravidly a doporučením a vnášet si jógovou filozofii i do běžného života.

A tak jsem postupně začala vést hodiny powerjógy. Koníček se stal zároveň i mou prací, která mi přináší velkou radost, naplnění a cítím a vidím, že má smysl.

Je mi velkou ctí Vás provázet při hodinách jógy, předávat Vám informace a jógové nadšení. Z lásky k józe vzniklo i toto studio, kde Vás vždy s radostí všechny přivítám.

Budu se těšit na pravidelné setkávání při hodinách. Vytvořím pro Vás příjemnou atmosféru a Vy budete mít prostor věnovat se jen sami sobě. Zapomenete chvíli na svět kolem sebe, na své povinnosti a starosti a uděláte něco pro své zdraví. Odměnou Vám bude funkční pevné, štíhlejší a zdravější tělo, klidná mysl a úsměv na tváři.

Neváhejte a přijďte poznat kouzlo jógy a udělat něco pro sebe.

Nabízím různorodé hodiny s možností výběru pro každého.

Namasté.

 

Vaše Linda

 

Certifikáty


Certifik t_-j˘ga-pro-tŘhotn‚
Certifik t_vit lnˇ-j˘ga
Certifik t_technika-pozic
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-1
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-2
OsvŘdźenˇ_mas‚r
Certifik t_onemocnŘnˇ-p teýe
© 2015 Linda Paulátová    |   +420 731 648 925   |   linda@jogastudioliberec.cz