Moji milí,
děkuju Vám všem za přízeň. Jóga s Vámi je pro mě velká radost a naplnění. Přeji Vám krásné léto, hodně odpočinku a těším se na Vás opět 3.září při pravidelných lekcích.
Vaše Linda

Linda Paulátová - instruktorka jógy

Józe se aktivně věnuji od roku 2006.
Od roku 2013 jako instruktorka.

A jak mně jóga vstoupila do života?

 

Na náhodu nevěřím, věřím tomu, že vše přichází z nějakého důvodu a v pravou chvíli.

U mě to bylo v době první mateřské. Objevila jsem hodiny powerjógy. Neměla jsem ponětí o čem vlastně taková powerjóga je, ale hodiny mi časově vyhovovaly k mým povinnostem a tak bylo rozhodnuto.

Již první hodina mě uchvátila a já začala docházet pravidelně. Byla to makačka, cítila jsem snad každičký sval na těle a to mě moc bavilo. Po lekcích jsem se cítila báječně, jak fyzicky tak i psychicky. Přestala mě bolet záda, cítila jsem, jak se zpevňuje, tvaruje a také zeštíhluje celé mé tělo a ke všem těmto benefitům mě úplně nadchla relaxace, chvíle při které jsem se učila vypnout od dění kolem sebe, zastavit se, ztišit se a chvíli jen tak být a věci kolem nechat volně plynout.

Vše šlo najednou tak nějak lépe. Více energie, sil, vyrovnanost, vitalita, pozitivní vnímání.

Cítila jsem, že mě jóga nabízí velmi mnoho a díky ní jsem šťastnější.

Od té chvíle mě powerjóga provází na mé cestě životem, stala se mojí součástí a já jsem za to moc vděčná.

V roce 2013 jsem začala mít více času pro sebe, děti pomalu vyrostly a já začala přemýšlet jak dále naložit se svým životem. Ke své původní profesi zdravotní sestry jsem se vrátit nechtěla. A popravdě ani nevím, kde jsem vzala tolik odvahy a odhodlání k tomu zvolit jinou cestu a jít za hlasem svého srdce. Něco mi říkalo, že je ten pravý čas začít žít svůj sen. A tak jsem se vydala směrem co mě naplňuje a těší. A to je jóga.

Odhodlala jsem se pro absolvování instruktorského kursu u Václava Krejčíka v Powerjóga Akademy. Půlroční studování pozic do hloubky, zároveň filozofie jógy, historie, praxe. Oprášila jsem vědomosti z anatomie, fyziologie, výživy a zdárně a úspěšně složila zkoušky. Jóga se mi dostala pod kůži ještě hlouběji, intenzivněji, patří neodmyslitelně do každého mého dne. A už to zdaleka nejsou jen pozice na podložce, ale pokouším se řídit jógovými pravidly a doporučením a vnášet si jógovou filozofii i do běžného života.

A tak jsem postupně začala vést hodiny powerjógy. Nejprve ve sportovním centru. Koníček se stal zároveň i mou prací, která mi přinášela velkou radost a naplnění. V roce 2017 jsem otevřela jedno z prvních jógových studií v Liberci - "Namasté jóga studio." Splnila jsem si tak svůj sen. Bohužel jsem byla nucena kvůli covidu přerušit provoz studia. Další více než rok jsem i přes náročné covidové období věřila v nový začátek, ale situace byla pro mě již neúnosná a tak jsem studio k 31.3.2021 definitivně uzavřela.

Nastalo pro mě velmi náročné životní období. Sen se mi rozplynul ze dne na den a já se s tím dlouho nemohla vyrovnat. Do toho nová práce - návrat po 20 letech do zdravotnictví a úplně nový režim pro mě i pro celou mou rodinu. Byla to velká životní zkouška.

Od přerušení provozu studia již uplynuly další tři roky. Tři roky během kterých mě provázely myšlenky na návrat k práci, která mě baví, naplňuje a dává mně smysl.

A jak to tak bývá, bylo potřeba vyvinout úsilí, být trpělivá a i přes veškeré nesnáze se nevzdat a počkat si na správný okamžik. Teď už vím, že toto nemilé životní období mě nakonec v mnohém posílilo a láska k józe mě vrací zpět. VELKÉ DÍKY PATŘÍ I VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE MĚ PODPOROVALI A PROJEVOVALI ZÁJEM O MÉ LEKCE.

Je mi velkou ctí Vás provázet při hodinách jógy, předávat Vám informace a jógové nadšení. Láska k józe mě vrací zpět. Budu se těšit na pravidelné setkávání při hodinách. Vytvořím pro Vás příjemnou atmosféru a Vy budete mít prostor věnovat se jen sami sobě. Zapomenete chvíli na svět kolem sebe, na své povinnosti a starosti a uděláte něco pro své zdraví. Odměnou Vám bude funkční pevné, štíhlejší a zdravější tělo, klidná mysl a úsměv na tváři.

Neváhejte a přijďte poznat kouzlo jógy a udělat něco pro sebe.

Namasté.

 

Vaše Linda

 

Certifikáty


Certifik t_-j˘ga-pro-tŘhotn‚
Certifik t_vit lnˇ-j˘ga
Certifik t_technika-pozic
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-1
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-2
OsvŘdźenˇ_mas‚r
Certifik t_onemocnŘnˇ-p teýe
© 2015 Linda Paulátová    |   +420 731 648 925   |   linda@jogastudioliberec.cz