Milí klienti,
s radostí Vám oznamuji znovuotevření studia. Otevíráme ve středu 27.5.2020.
Pro Vaše bezpečí a pohodlí je kapacita studia zmenšena.
Na cvičení je nutné použít vlastní podložku, kterou si prosím vždy přineste.
Před vlastní objednávkou se prosím seznamte s aktuálním rozvrhem zde a ceníkem zde.
Vzhledem k uzavření studia a dále trvajícím omezením je platnost všech již zakoupených permanentek prodloužena o 3 měsíce (např. nyní máte na permanentce uvedenu platnost do 12.5.2020, tato je nyní nově platná až do 12.8.2020).
Při návštěvě studia prosím dodržujte následující pokyny zde.

Těším se na Vás.
Vaše Linda.

Linda Paulátová - instruktorka jógy

Józe se aktivně věnuji od roku 2006.
Od roku 2013 jako instruktorka.

A jak mně jóga vstoupila do života?

 

Na náhodu nevěřím, věřím tomu, že vše přichází z nějakého důvodu a v pravou chvíli.

U mě to bylo v době první mateřské. Objevila jsem hodiny powerjógy. Neměla jsem ponětí o čem vlastně taková powerjóga je, ale hodiny mi časově vyhovovaly k mým povinnostem a tak bylo rozhodnuto.

Již první hodina mě uchvátila a já začala docházet pravidelně. Byla to makačka, cítila jsem snad každičký sval na těle a to mě moc bavilo. Po lekcích jsem se cítila báječně, jak fyzicky tak i psychicky. Přestala mě bolet záda, cítila jsem, jak se zpevňuje, tvaruje a také zeštíhluje celé mé tělo a ke všem těmto benefitům mě úplně nadchla relaxace, chvíle při které jsem se učila vypnout od dění kolem sebe, zastavit se, ztišit se a chvíli jen tak být a věci kolem nechat volně plynout.

Vše šlo najednou tak nějak lépe. Více energie, sil, vyrovnanost, vitalita, pozitivní vnímání.

Cítila jsem, že mě jóga nabízí velmi mnoho a díky ní jsem šťastnější.

Od té chvíle mě powerjóga provází na mé cestě životem, stala se mojí součástí a já jsem za to moc vděčná.

V roce 2013 jsem začala mít více času pro sebe, děti pomalu vyrostly a já začala přemýšlet jak dále naložit se svým životem. Ke své původní profesi zdravotní sestry jsem se vrátit nechtěla. A popravdě ani nevím, kde jsem vzala tolik odvahy a odhodlání k tomu zvolit jinou cestu a jít za hlasem svého srdce. Něco mi říkalo, že je ten pravý čas začít žít svůj sen. A tak jsem se vydala směrem co mě naplňuje a těší. A to je jóga.

A i přesto, že nepatřím mezi jogínky – hadí ženy a po 2 dětech už mé tělo mělo řadu omezení, odhodlala jsem se pro absolvování instruktorského kursu u Václava Krejčíka v Powerjóga Akademy. Půlroční studování pozic do hloubky, zároveň filozofie jógy, historie, praxe. Oprášila jsem vědomosti z anatomie, fyziologie, výživy a zdárně a úspěšně složila zkoušky. Jóga se mi dostala pod kůži ještě hlouběji, intenzivněji, patří neodmyslitelně do každého mého dne. A už to zdaleka nejsou jen pozice na podložce, ale pokouším se řídit jógovými pravidly a doporučením a vnášet si jógovou filozofii i do běžného života.

A tak jsem postupně začala vést hodiny powerjógy. Koníček se stal zároveň i mou prací, která mi přináší velkou radost, naplnění a cítím a vidím, že má smysl.

Je mi velkou ctí Vás provázet při hodinách jógy, předávat Vám informace a jógové nadšení. Z lásky k józe vzniklo i toto studio, kde Vás vždy s radostí všechny přivítám.

Budu se těšit na pravidelné setkávání při hodinách. Vytvořím pro Vás příjemnou atmosféru a Vy budete mít prostor věnovat se jen sami sobě. Zapomenete chvíli na svět kolem sebe, na své povinnosti a starosti a uděláte něco pro své zdraví. Odměnou Vám bude funkční pevné, štíhlejší a zdravější tělo, klidná mysl a úsměv na tváři.

Neváhejte a přijďte poznat kouzlo jógy a udělat něco pro sebe.

Nabízím různorodé hodiny s možností výběru pro každého.

Namasté.

 

Vaše Linda

 

Certifikáty


Certifik t_-j˘ga-pro-tŘhotn‚
Certifik t_vit lnˇ-j˘ga
Certifik t_technika-pozic
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-1
OsvŘdźenˇ_instruktor-powerj˘gy-2
OsvŘdźenˇ_mas‚r
Certifik t_onemocnŘnˇ-p teýe
© 2015 Linda Paulátová    |   +420 731 648 925   |   linda@jogastudioliberec.cz